Zweigeltrebe rosé Frizz 0,75l 19 Trp&Ou. Zpět na přehled produktů

Zweigeltrebe rosé Frizz 0,75l 19 Trp&Ou.

Moravské zemské víno
Suché
Obec: Dolní Kounice
Trať: Šibeniční hora
alk.: 12 %obj
Objem: 0.75 l

Jemně perlivé víno.

Perlivé rosé světle malinové barvy s vůní čerstvých třešní. V chuti lze rozpoznat tóny jahod a malin, s nádechem červených grepů v závěru.

Osvěžující víno vhodně doprovodí ovocné saláty a lehčí úpravy ryb a drůbeže. Doporučujeme podávat dobře nachlazené v letních dnech.

Kód: 8594173770645
Cena bez DPH: 149,59 Kč
Cena včetně DPH: 181,00 Kč
Dostupné množství:   Skladem

Počet:

ks

Pan Václav Trpělka v roce 1991 vinařství založil a společně s Ing. Lubošem Oulehlou se pustili do poctivé práce, dnes již na 26 ha vinic. Majitelé věří, že když se k dílu přistupuje s péčí a láskou, projeví se to v hroznech a konečně i ve výsledném produktu - víně. Moderní technologie výroby, řízené kvašení a následné další procesy při zrodu vína jsou samozřejmé.
Obec Nové Bránice se nachází 1 km od vinařského města Dolní Kounice, které se pyšní tradicí pěstování vína již od 12. století. Vše souvisí se zdejším klášterem Rosa Coeli (Růže nebeská) a samozřejmě půdními a klimatickými podmínkami. Zvláště zdejší štěrkopísky dávají nenapodobitelnou identitu vyhlášené Frankovce. V posledních letech se dostává velkému uznání zejména vínům odrůdy Sauvignon a Chardonnay.