Pálava 2017 výběr z hroznů 0,75l Líbal Zpět na přehled produktů

Pálava 2017 výběr z hroznů 0,75l Líbal

alkohol: 11,5 %
cukr: 36,3 g/l
kyseliny: 7,1 g/l
obsah: 0,75l

Pálava 2017 výběr z hroznů - polosladké

Víno zlatavě žluté barvy. Vůně výrazně medově květinová. V chuti kořenité, plné, extraktivní s výrazným zbytkovým cukrem. Doporučujeme podávat ke sladkým ovocným dezertům.

Na loňské 38. nejstarší a největší soutěži vín ve Spojených státech SAN FRANCISCO INTERNATIONAL WINE COMPETITION získala tato Pálava jedno z nejvyšších ocenění a to vítěz kategorie - ostatní aromatická bílá vína – a zároveň velkou zlatou medaili - Best Other White Varietal - BEST PÁLAVA, DOUBLE GOLD MEDAL, 98 bodů ze 100 možných. Jen maličko chybělo a Pálava se stala bílým šampionem soutěže. Ve finále získala ex aequo stejný počet bodů, jako pozdější vítěz, a až přímým hlasováním mezi těmito dvěma víny prohrála o pouhé dva hlasy.

San Francisco International Wine Competition 2018
Vítěz kategorie - velká zlatá medaile


Terravino Israel 2018 - zlatá medaile

Kód: 8595598410741
Cena bez DPH: 206,61 Kč
Cena včetně DPH: 250,00 Kč
Dostupné množství:   Na objednávku

Počet:

ks

Tradice výroby vín v rodinném vinařství Líbal je předávána již po třetí generaci. Postupně z koníčka, který sloužil nejprve jako produkce pro vlastní potřebu, z lásky k vínu a vinohradům vznikla podoba dnešní firmy. Na jejím zrodu v roce 2001 se vlastními silami podílela celá rodina. Největší zásluhy má otec Josef Líbal a jeho syn Marek Líbal. V současné době stojí v čele firmy Marek Líbal. Vystudoval valtickou vinařskou školu a poté získával praxi v Rakousku. Vztah a lásku k vínu zdědil po svém otci a své umění a cit pro víno neustále zdokonaluje. Jeho základní zásadou je rychlé a šetrné zpracování pouze těch nejkvalitnějších a správně zralých hroznů. Pro výrobu vína využívá moderní technologii řízeného kvašení.