Mirabelkovice Agnes 0,5l Zpět na přehled produktů

Mirabelkovice Agnes 0,5l

0,5l
alkohol: 45%

100% přírodní ovocný destilát.

Český výrobek z českých surovin.
Bez přidaných látek nebo průmyslového lihu.
Pálenky jsou opatřeny certifikátem KOSHER.

AGNES
Zelená Bohdaneč

Kód: 8595602113033
Cena bez DPH: 275,21 Kč
Cena včetně DPH: 333,00 Kč
Dostupné množství:   Na objednávku

Počet:

ks

AGNES Mirabelkovice - 45% alkoholu - pravá ovocná pálenka

Mirabelkovice je tradiční mirabelkový destilát s jedinečným aroma a chutí.

Mirabelkovice je nepříliš rozšířený avšak zajímavý destilát velmi jemné vůně a chuti. Vyrábi se pouze ze zdravých a vyzrálých plodů divoce rostoucích odrůd mirabelek. Jemnou a neotřelou vůní a chutí mirabelkovice budete příjemně překvapeni.
AGNES mirabelkovice je 100% ovocný destilát, bez přídavku průmyslově vyráběného lihu a jiných umělých látek.
Certifikát Kosher.

Palírna Agnes Zelená Bohdaneč s mnohaletou tradicí pálí jedinečné ovocné destiláty vyvážené chuti a příjemným aroma. Ovocné destiláty procházejí trojnásobnou destilací a následným zráním. Takto vyrobený destilát ředí na 45% alc. Nepoužívjí žádný přidaný průmyslově vyráběný líh ani další přísady. Firma nabízí pouze čistý ovocný destilát.

Vítejte v ovocném lihovaru. Již přes 14 let pálíme jedinečné ovocné destiláty vyvážené chuti a příjemného aroma. Ovocné destiláty u nás procházejí trojnásobnou destilací a následným ultrazvukovým stařením. Takto vyrobený destilát upravujeme na 45% alc. Nepoužíváme žádný přidaný průmyslově vyráběný líh ani další přísady. Na Váš stůl tak předkládáme pouze čistý ovocný destilát. Ovocné destiláty pálíme ve dvou jednokomorových jednotkách vytápěných plynem pro dokonalejší regulaci teploty po celý proces pálení.