Jablkovice Agnes 0,5L Zpět na přehled produktů

Jablkovice Agnes 0,5L

0,5l
alkohol: 45%

100% přírodní ovocný destilát.

Český výrobek z českých surovin.
Bez přidaných látek nebo průmyslového lihu.
Pálenky jsou opatřeny certifikátem KOSHER.

AGNES
Zelená Bohdaneč

Kód: 8595602100217
Cena bez DPH: 247,11 Kč
Cena včetně DPH: 299,00 Kč
Dostupné množství:   Na objednávku

Počet:

ks

AGNES Jablkovice - 45% alkoholu - pravá ovocná pálenka

Jablkovice je tradiční jablečný destilát s jedinečným aroma a chutí.

Dobře vyzrálá a aromatická jablka vynikajících odrůd jsou základem pro výrobu pravého jablečného destilátu - jablkovice. K dosažení toho nejlepšího výsledku je potřeba zpracovat naprosto zdravé plody bez hniloby či plísně. Ušlechtilý destilát nesnese spěch - rozdrcená a rozemletá jablka jsou pozvolna a dlouho (až čtyři měsíce) vytavena kvašení při nižších teplotách.
Vlastní destilace je prováděna co nejšetrněji, aby jablkovici zůstala zachována její vůně i vysoká kvalita.
AGNES jablkovice je 100% ovocný destilát, bez přídavku průmyslově vyráběného lihu a jiných umělých látek.
Certifikát Kosher.

Palírna Agnes Zelená Bohdaneč s mnohaletou tradicí pálí jedinečné ovocné destiláty vyvážené chuti a příjemným aroma. Ovocné destiláty procházejí trojnásobnou destilací a následným zráním. Takto vyrobený destilát ředí na 45% alc. Nepoužívjí žádný přidaný průmyslově vyráběný líh ani další přísady. Firma nabízí pouze čistý ovocný destilát.

Vítejte v ovocném lihovaru. Již přes 14 let pálíme jedinečné ovocné destiláty vyvážené chuti a příjemného aroma. Ovocné destiláty u nás procházejí trojnásobnou destilací a následným ultrazvukovým stařením. Takto vyrobený destilát upravujeme na 45% alc. Nepoužíváme žádný přidaný průmyslově vyráběný líh ani další přísady. Na Váš stůl tak předkládáme pouze čistý ovocný destilát. Ovocné destiláty pálíme ve dvou jednokomorových jednotkách vytápěných plynem pro dokonalejší regulaci teploty po celý proces pálení.