Hruškovice Agnes 0,5L Zpět na přehled produktů

Hruškovice Agnes 0,5L

0,5l
alkohol: 45%

100% přírodní ovocný destilát.

Český výrobek z českých surovin.
Bez přidaných látek nebo průmyslového lihu.
Pálenky jsou opatřeny certifikátem KOSHER.

AGNES
Zelená Bohdaneč

Kód: 8595602100118
Cena bez DPH: 247,11 Kč
Cena včetně DPH: 299,00 Kč
Dostupné množství:   Na objednávku

Počet:

ks

AGNES Hruškovice - 45% alkoholu - pravá ovocná pálenka

Hruškovice je tradiční hruškový destilát s jedinečným aroma a chutí.

Tento destilát z hrušek se vyznačuje brilantním aroma a výbornou chutí. Je jen málo darů zahrady, jenž by byly pro výrobu ušlechtilého ovocného destilátu vhodnější než krásně zralé, sladké hrušky.
Pro hruškovici nádherné vůně a lahodné chuti jsou zprácovány především přezrálé hrušky, obsahující množství šťávy a málo kyselin. Po umytí jsou hrušky nastrouhány a za přidání ušlechtilých kvasinek a živných solí vykvašeny. Důraz je kladen na pomalou destilaci, prováděnou s jemností a citem.
AGNES hruškovice je 100% ovocný destilát, bez přídavku průmyslově vyráběného lihu a jiných umělých látek.
Certifikát Kosher.

Palírna Agnes Zelená Bohdaneč s mnohaletou tradicí pálí jedinečné ovocné destiláty vyvážené chuti a příjemným aroma. Ovocné destiláty procházejí trojnásobnou destilací a následným zráním. Takto vyrobený destilát ředí na 45% alc. Nepoužívjí žádný přidaný průmyslově vyráběný líh ani další přísady. Firma nabízí pouze čistý ovocný destilát.

Vítejte v ovocném lihovaru. Již přes 14 let pálíme jedinečné ovocné destiláty vyvážené chuti a příjemného aroma. Ovocné destiláty u nás procházejí trojnásobnou destilací a následným ultrazvukovým stařením. Takto vyrobený destilát upravujeme na 45% alc. Nepoužíváme žádný přidaný průmyslově vyráběný líh ani další přísady. Na Váš stůl tak předkládáme pouze čistý ovocný destilát. Ovocné destiláty pálíme ve dvou jednokomorových jednotkách vytápěných plynem pro dokonalejší regulaci teploty po celý proces pálení.