Slivovice 52% 0,5L Zpět na přehled produktů

Slivovice 52% 0,5L

slivovice je tradiční švestkový destilát s jedinečnými vlastnostmi

Výrobce: MORAVSKÁ SLIVOVICE

Slivovice 0,5 l - elegantní láhev s výborným obsahem 52% Slivovice, dárek vhodný k oslavám všeho druhu a jako poděkování za spolupráci vašim zákazníkům. Udělejte sobě i jiným radost, dejte dárek který potěší a zahřeje,vrátí se Vám to! Neváhejte a objednejte jedinečnou 52% SLIVOVICI!

Kód: 8594159950023
Cena bez DPH: 353,72 Kč
Cena včetně DPH: 428,00 Kč
Dostupné množství:   Na objednávku

Počet:

ks

První kámen PALÍRNY u Olomouce byl položen v roce 1996. Tehdy vznikla moderní pěstitelská pálenice. Její jedinečnost je ve speciální technologii, osobním přístupu k zákazníkům a především důrazu na kvalitu výroby.

Na přání zákazníků jsme postupně rozšířili služby o moštování, bezplatnou poradnu pro přípravu kvasu, prodej dárkových lahví a balení a pronájem prostor pro slavnostní, obchodní a školící příležitosti.
V roce 2009 jsme zahájili provoz moderního ovocného lihovaru na výrobu exkluzivního přírodního produktu – 52% ovocného destilátu. Nabízíme neodolatelnou jablkovici, tradiční slivovici, lahodnou hruškovici a temnou višňovici. Pro Vás a Vaše významné obchodní partnery vyrobíme dárkovou slivovici s Vaší firemní etiketou jako poděkování za úspěšnou spolupráci.

Ovocný lihovar je vybaven dvou-kotlovým systémem otápěným parou. Destilační kotel je vyroben z AKV oceli. Rektifikační kotel je vyroben z Cu, osazen vodou chlazeným trubkovým deflegmátorem a katalyzátorem s měděnou vložkou. Kvasné tanky (na 8tis. litrů) jsou propojeny s destilační aparaturou. Pálenka se skladuje v nerezových nádobách a plní do originálních lahví.