Olivy Mix s oregánem 150g Zpět na přehled produktů

Olivy Mix s oregánem 150g

MIX ZELENÝCH A ČERNÝCH OLIV S OREGÁNEM, S PECKOU 150 g

Tyto mimořádně velké řecké zelené olivy obsahují spoustu dužniny a mají malou pecku. Ve směsi jsou i tradiční řecké olivy Kalamata s malou špičatou peckou. Jsou dochuceny skvělým řeckým oregánem a v nálevu je i olivový olej. Vynikající chuť těchto oliv nejlépe vynikne samostatně nebo se podávají jako delikatesa k vínu. Jejich chuť se krásně snoubí s červeným vínem Merlot.

Olivy jsou vyrobeny a zabaleny originálně přímo v Řecku! Na stůl se Vám proto dostane ta nejvyšší možná kvalita a originální řecká chuť.
SLOŽENÍ: zelené olivy s peckou a černé olivy Kalamata s peckou, olivový olej, ocet, oregano 3%.

Skladujte v chladu a suchu, ne na přímém slunci. Po otevření uchovávejte v lednici a spotřebujte do 14 dnů.

Výživové údaje na 100 g: Energetická hodnota: 883 kJ/213 kcal, tuky: 18,9 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 2,1 g, sacharidy: 7,6 g, z toho cukry: <0,1 g, bílkoviny: 1,51 g, sůl: 3,6 g.

Země původu: ŘECKO

Kód: 5201955150054
Cena bez DPH: 67,83 Kč
Cena včetně DPH: 78,00 Kč
Dostupné množství:   Na objednávku

Počet:

ks